banner

Kariera

Proces rekrutacji składa się z następujących etapów:

  1. Weryfikacja nadsyłanych dokumentów.
  2. Kontakt z wybranymi kandydatami.
  3. Spotkanie z przedstawicielem/przełożonym działu w zależności od stanowiska na które kandydat aplikuje.
  4. Rozmowa kwalifikacyjna/test wiedzy
  5. Wybór kandydata spełniającego oczekiwania w stosunku do zakładanego profilu.
  6. Ustalenie warunków i zakresu pracy.

Przyszłym pracownikom oferujemy:

  • Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w rozbudowanych projektach informatycznych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i narzędzi.
  • Udział w targach branżowych
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami.
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy.
  • Przyjazna atmosfera pracy.
  • Szkolenia.

Koncept Systemy Informatyczne s.c. poszukuje kandydatów na następujące stanowiska:

1.  Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:

nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami
przygotowywanie ofert handlowych i raportów
monitoring cenowy

Wymagania:

zdolności organizacyjne i komunikacyjne
umiejętność prowadzenia negocjacji
dyzpozycyjność
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

umowę o pracę
stałą pensję + prowizje + premie
pracę w młodym zespole
telefon i komputer służbowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

2.  Administrator Systemów Informatycznych

Opis stanowiska

instalacja, konfiguracja i administracja serwerami oraz urządzeniami sieciowymi
serwis sprzętu komputerowego
samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych

Wymagania

minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie w administracji serwerami Windows, Linux, Novell
znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN, WLAN
umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
znajomość w zarządzaniu bezpieczeństwem ruchu w sieci
wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
dobra znajomość języka angielskiego
dyspozycyjność prawo jazdy kat. B

Oferujemy

odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  ZAUFALI NAM

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

  WIADOMOŚCI I MEDIA

XX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2016

Zaplanuj już dzisiaj wizytę na jubileuszowych XX targach w Warszawie

więcej >

Targi HORECA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach HORECA 2015 w Krakowie!!!!

więcej >

XIX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2015

Okrągła 5 rocznica dla firmy Koncept na targach EuroGastro. Przyjdź, zobacz, zyskaj.

więcej >

XVIII MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2014

Narzędzia do pozyskiwania klientów, interaktywne raporty i wiele innych funkcjonalności.

więcej >

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA

Dołącz do bazy subskrybentów

Chcesz być zawsze na czasie? Dołącz do naszej bazy subskrybentów. Pozwoli nam to informować Cię na bieżąco o najnowszych ofertach i promocjach.

Skontaktuj się z nami

KONCEPT Systemy Informatyczne s.c.
91-204 Łódź, ul. Duńska 1
Polska

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl