banner

Zwiększ zyski, zmniejsz koszty

Prostota, szybka intuicyjna obsługa oraz szereg narzędzi ułatwiających pracę w gastronomii

Menu na stronie WWW

Zamawianie jedzenia przez stronę WWW

 

Simple Gastronomy umożliwia zamawianie jedzenia na wynos przez stronę www restauracji

Klienci, którzy odwiedzają stronę www restauracji zapoznają się z ofertą i składają na niej zamówienie podobnie jak w sklepie internetowym. Dzięki temu mają łatwiejszy dostęp do oferty oraz wygodniejszą niż przez telefon możliwość składania zamówień.

Moduł Simple sam odczytuje automatycznie zamówienie i wysyła je do realizacji, powiadamiając obsługę w lokalu o wpłynięciu zamówienia sygnałem dźwiękowym. Przy korzystaniu z definicji stref dowozu, program od razu wyliczy nam koszty transportu, informując o tym tak obsługę jak i samego klienta.

W przypadku rejestracji, klienci sami zarządzają swoim kontem, dodając adresy dostaw, tworząc ulubione menu jak i wprowadzając otrzymane drogą elektroniczną kody rabatowe.

Wykorzystując integrację ze stroną internetową, kierujemy klienta bezpośrednio pod nasz adres a nie jak to jest w przypadku ogólnych portali, gdzie nasza oferta staje się jedną z wielu.

Co ważne przygotowując menu w lokalu oraz promocje i ewentualne happy hour, to samo pojawia nam się od razu na stronie internetowej. Unikamy dzięki temu dodatkowej pracy i ewentualnej pomyłki.

Moduł można zintegrować dodatkowo z rezerwacją i obsługą cateringu.

 

 

 

 

  ZAUFALI NAM

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA


Dołącz do bazy subskrybentów

Chcesz być zawsze na czasie? Dołącz do naszej bazy subskrybentów. Pozwoli nam to informować Cię na bieżąco o najnowszych ofertach i promocjach.

Skontaktuj się z nami

KONCEPT Systemy Informatyczne s.c.
91-204 Łódź, ul. Duńska 1
Polska

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl