banner

Jedynym sposobem podjęcia dobrej decyzji

... jest rozpoznanie tej złej. Tylko przyglądając się bez strachu drugiej możliwości, możemy dokonać trafnego wyboru [Paulo Coelho]

O firmie

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DO ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM


Firma KONCEPT Systemy Informatyczne działa w branży informatycznej od 2006 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm i przedsiębiorstw - tzw. outsourcing IT.

Misją naszej firmy jest osiągnięcie pozycji lidera w dostawie oprogramowania do gastronomii, hotelarstwa i sieci sprzedaży oraz usług outsourcingowych z zakresu IT, zapewniając naszym klientom najwyższy poziom zadowolenia.

Producent Simple Software

Przedmiotem działalności firmy jest dostarczanie, wdrażanie i sprzedaż rozwiązań informatycznych, sprzętu komputerowego, stały serwis i administracja, produkcja autorskiego oprogramowania takiego jak zarządzanie serwisem, logistyką, sprzedażą oraz flagowego oprogramowania z rodziny SIMPLE SOFTWARE. Potrafimy połączyć nasze doświadczenie i profesjonalizm z różnorodnymi wymaganiami klientów, co pozwala na długoterminową współpracę oraz na tworzenie wspólnych sukcesów zawodowych. Od kilku lat zajmujemy jedno z czołowych miejsc wśród łódzkich firm branży IT.Początkowo firma działała jako jednoosobowa działalność gospodarcza, aby w krótkim czasie przekształcić się w spółkę cywilną. Decyzja ta była następstwem dążenia firmy do coraz dynamiczniejszego jej rozwoju. Cieszy fakt, że dzięki Klientom, którzy nam zaufali i wysoko cenią współpracę z nami możemy tak prężnie funkcjonować i dynamicznie się rozwijać mimo dużej konkurencji i obecnego kryzysu. To wszystko sprawia, że naszym Klientom możemy oferować coraz to nowsze rozwiązania z szerokiego zakresu IT, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i usprawniając tym samym pracę w przedsiębiorstwach.


Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa oferta. Dzięki stałej współpracy z wieloma dystrybutorami i producentami, każdy z naszych klientów może liczyć na atrakcyjne ceny sprzętu komputerowego i oprogramowania. Zatrudniamy personel wysokiej klasy informatyków, specjalistów., posiadających szkolenia z zakresu administracji systemami Microsoft, Linux, Novell, sprzętem takim jak: Cisco, HP oraz z zakresu bezpieczeństwa informacji (Administrator Bezpieczeństwa Informacji). W naszym zespole pracują specjaliści posiadający tytuł MCP, MCSA, MCSE, MCDB, CCNA, CCNP specjalizujący się w obsłudze środowisk systemowych MS Windows Server i bazodanowych MS SQL Server. Otrzymujemy dostęp do szkoleń i wsparcia technicznego, dzięki czemu korzystamy z wszystkich najnowszych osiągnięć tego producenta. Ma to znaczący wpływ na zapewnienie wysokiej jakość usług świadczonych na rzecz naszych klientów. Współpracujemy z największymi światowymi dostawcami rozwiązań informatycznych, firmami: Microsoft, HP, Cisco.

Każdy prawidłowo wdrożony system informatyczny wymaga utrzymania. W wielu przypadkach systemy informatyczne są krytycznym punktem organizacji, gdzie chwilowy przestój powoduje ogromne straty.

Posiadamy duże doświadczenie w utrzymywaniu systemów . Podczas serwisu wykorzystuje ITIL (Information Technology Infrastructure Library) - najlepsze reguły oparte na najlepszych praktykach wypracowanych przez ekspertów. Łącząc doświadczenie z odpowiednimi metodologiami utrzymywania systemów informatycznych, jesteśmy w stanie proponować naszym klientom bardzo dobre warunki współpracy.

Co robimy?

Podstawą działalności naszej filmy jest outsourcing informatyczny czyli kompleksowa obsługa teleinformatyczna firm i instytucji. Stawiając na współpracę z nami dołączacie Państwo do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów, którzy nam zaufali. Portfel klientów stanowią głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, zarówno z województwa łódzkiego jak i całej Polski. Wyróżnia nas szeroki zakres usług oraz co najważniejsze, wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów.

Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze infrastruktury informatycznej dla firm. Za główny cel stawiamy sobie odciążenie Państwa firmy z problemów z infrastrukturą informatyczną, a także doradztwo i pomoc we wprowadzaniu nowych rozwiązań. Państwa personel otrzyma wsparcie i pomoc techniczną. Każdy z Państwa pracowników będzie mógł zasięgnąć porady u naszych specjalistów lub zgłosić problem.

W ramach stałych umów realizujemy usługi informatyczne tj.: doradztwo informatyczne, projektowanie sieci, dobór i zakup sprzętu komputerowego, administracja systemów informatycznych, administracja serwerów i infrastruktury sieciowej. Zarówno usługi informatyczne jak i obsługa informatyczna firm może być realizowana całodobowo w zależności od rodzaju podpisanej umowy. Zapewniamy Państwu sprawną i szybką reakcję na wszelkie awarie związane z posiadaną strukturą informatyczną. Opiekę serwisową sprawowaną przez kadrę osób o zróżnicowanych kompetencjach. W przypadku poważniejszych awarii dostępność większej ilości serwisantów w celu zminimalizowania przestoju w pracy. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi, pozostając przy tym konkurencyjnym cenowo. Otwartość na zmiany i podążanie z postępem umożliwia przedstawienie Państwu coraz nowszych rozwiązań i usług dobranych indywidualnie dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa i niezawodności w Państwa firmie.

Obsługa obejmuje:

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu,
 • monitorowanie i serwis serwerów firmowych,
 • instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania,
 • zarządzanie bezpieczeństwem sieci,
 • doradztwo i wykonawstwo w zakresie informatyzacji firmy,
 • dostarczanie sprzętu tele-informatycznego,
 • budowa sieci teleinformatycznych,
 • budowa od podstaw okablowania strukturalnego w budynkach biurowych,
 • budowa szaf serwerowych z uruchomieniem i central telefonicznych,
 • serwis instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w budynkach biurowych,
 • nadzór i kontrola archiwizacji danych.

Główne usługi świadczone w ramach kompleksowej obsługi informatycznej:

 • pomoc typu HelpDesk - gwarantuje profesjonalną pomoc merytoryczną użytkownikowi końcowemu w codziennej pracy z komputerem,
 • obsługa infrastruktury typu EndUser ( workstation)- zapewnia ciągłość pracy środowiska użytkownika końcowego,
 • administracja serwerami - obejmuje wszystkie aspekty związane z zapewnieniem ciągłości pracy platformy sprzętowej oraz jej rozwojem,
 • obsługa bazy danych - obejmuje pełen zakres działań związanych z administracją, strojeniem, utrzymaniem oraz modelowaniem baz danych,
 • nadzór i archiwizacja danych - gwarantuje bezpieczne przechowywanie ważnych danych oraz ich odzyskanie w przypadku utraty,
 • administracja siecią - gwarantuje ciągły monitoring i nadzór łączy internetowych oraz intranetowych,
 • zarządzanie środowiskiem IT - gwarantuje optymalne działanie całego zaplecza IT, jako jednego spójnego środowiska.

Usługi wysoko specjalizowane

KONCEPT jako firma posiadająca duże doświadczenie w pracy przy różnorodnych projektach posiada szeroką wiedzę z wielu dziedzin informatyki.

Jednym z priorytetów firmy jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez motywowanie do zdawania egzaminów certyfikacyjnych bądź publikowania autorskich rozwiązań IT w prasie krajowej i zagranicznej.

Zakres i forma współpracy

Bazując na dotychczasowych doświadczeniach z szeroko pojętego sektora outsourcingu informatycznego, przyjęliśmy dwie formy współpracy z Klientem:

Pierwszą z nich - stałą umowę serwisową, kierujemy do firm i instytucji, których poprawne funkcjonowanie oraz dalszy rozwój wymaga regularnego nadzoru nad sprzętem komputerowym. Specjalnie z myślą o tych przedsiębiorcach stworzyliśmy rozwiązanie gwarantujące kompleksową obsługę informatyczną w ramach, zryczałtowanych opłat miesięcznych. Taka forma współpracy ma na celu zapewnienie stałej opieki zaplecza informatycznego, oraz dostępu do wykwalifikowanej pomocy komputerowej przy jednoczesnej eliminacji wysokich kosztów tworzenia wewnętrznych działów IT Państwa firmy. Zapewnienie sprzętu zastępczego i gwarancja czasu reakcji.
Druga formę współpracy - doraźną opiekę komputerową dedykujemy Klientom o stosunkowo małym zapleczu informatycznym. Forma ta przewiduje szereg jednorazowych usług każdorazowo uzgadnianych i rozliczanych z Klientem. W ramach współpracy świadczymy szeroka gamę doraźnych usług serwisowo-wdrożeniowych. Poprzez doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu lub oprogramowania, instalację i kurs obsługi, po usuwanie wszelkich awarii powstałych podczas pracy systemu IT.

Oferta cenowa

W ramach rozliczenia proponujemy Państwu:

 • stały ryczałt z określoną liczbą godzin, dobierany indywidualnie do potrzeb każdego klienta,
 • stały ryczałt bez limitu godzin.

W przypadku, gdy godziny ryczałtowe nie zostaną wykorzystane na bieżące wezwania pod koniec miesiąca pojawia się u Państwa serwisant w celu przeprowadzenia kontroli sprzętu komputerowego i oprogramowania. Wykonywana jest wtedy konserwacja komputerów, archiwizacja danych oraz aktualizacja oprogramowania i zabezpieczeń systemów operacyjnych.

Aby zapewnić ciągłość pracy naszym Klientom oferujemy sprzęt zastępczy.

 

  ZAUFALI NAM

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA


Dołącz do bazy subskrybentów

Chcesz być zawsze na czasie? Dołącz do naszej bazy subskrybentów. Pozwoli nam to informować Cię na bieżąco o najnowszych ofertach i promocjach.

Skontaktuj się z nami

KONCEPT Systemy Informatyczne s.c.
91-204 Łódź, ul. Duńska 1
Polska

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl