banner

program do restauracji, program do gastronomii, gastronomia, menu, otwarty rachunek

Co robimy ?

Podstawą działalności naszej filmy jest outsourcing informatyczny czyli kompleksowa obsługa teleinformatyczna firm i instytucji. Ponadto jesteśmy producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie. Stawiając na współpracę z nami dołączacie Państwo do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów, którzy nam zaufali.

Portfel klientów stanowią głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, zarówno z województwa łódzkiego jak i całej Polski. Wyróżnia nas szeroki zakres usług oraz, co najważniejsze, wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów.

Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze infrastruktury informatycznej dla firm. Za główny cel stawiamy sobie odciążenie Państwa firmy z problemów z infrastrukturą informatyczną, a także doradztwo i pomoc we wprowadzaniu nowych rozwiązań. Państwa personel otrzyma wsparcie i pomoc techniczną. Każdy z Państwa pracowników będzie mógł zasięgnąć porady u naszych specjalistów lub zgłosić problem.


W ramach stałych umów realizujemy usługi informatyczne tj.: doradztwo informatyczne, projektowanie sieci, dobór i zakup sprzętu komputerowego, administracja systemów informatycznych, administracja serwerów i infrastruktury sieciowej. Zarówno usługi informatyczne jak i obsługa informatyczna firm może być realizowana całodobowo w zależności od rodzaju podpisanej umowy. Zapewniamy Państwu sprawną i szybką reakcję na wszelkie awarie związane z posiadaną strukturą informatyczną. Opiekę serwisową sprawowaną przez kadrę osób o zróżnicowanych kompetencjach. W przypadku poważniejszych awarii dostępność większej ilości serwisantów w celu zminimalizowania przestoju w pracy. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi, pozostając przy tym konkurencyjnym cenowo. Otwartość na zmiany i podążanie z postępem umożliwia przedstawienie Państwu coraz nowszych rozwiązań i usług dobranych indywidualnie dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa i niezawodności w Państwa firmie.

 

Obsługa obejmuje:

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu,
 • monitorowanie i serwis serwerów firmowych,
 • instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania,
 • zarządzanie bezpieczeństwem sieci,
 • doradztwo i wykonawstwo w zakresie informatyzacji firmy,
 • dostarczanie sprzętu tele-informatycznego,
 • budowa sieci teleinformatycznych,
 • budowa od podstaw okablowania strukturalnego w budynkach biurowych,
 • budowa szaf serwerowych z uruchomieniem i central telefonicznych,
 • serwis instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w budynkach biurowych,
 • nadzór i kontrola archiwizacji danych.

Głowne usługi świadczone w ramach komplekoswej obsługi informatycznej:

 • pomoc typu HelpDesk - gwarantuje profesjonalną pomoc merytoryczną użytkownikowi końcowemu w codziennej pracy z komputerem,
 • obsługa infrastruktury typu EndUser ( workstation)- zapewnia ciągłość pracy środowiska użytkownika końcowego,
 • administracja serwerami - obejmuje wszystkie aspekty związane z zapewnieniem ciągłości pracy platformy sprzętowej oraz jej rozwojem,
 • obsługa bazy danych - obejmuje pełen zakres działań związanych z administracją, strojeniem, utrzymaniem oraz modelowaniem baz danych,
 • nadzór i archiwizacja danych - gwarantuje bezpieczne przechowywanie ważnych danych oraz ich odzyskanie w przypadku utraty,
 • administracja siecią - gwarantuje ciągły monitoring i nadzór łączy internetowych oraz intranetowych,
 • zarządzanie środowiskiem IT - gwarantuje optymalne działanie całego zaplecza IT, jako jednego spójnego środowiska.

Usługi wysoko specjalizowane

Bywają chwile, w których brakuje w strukturze firmy specjalisty IT, potrafiącego wykonać daną czynność. Zatrudnienie osoby z takimi umiejętnościami, pod konkretny przypadek wydaje się nieracjonalne.

KONCEPT jako firma posiadająca spore doświadczenie w pracy przy różnorodnych projektach posiada dużą wiedzę z wielu dziedzin informatyki.

Jednym z priorytetów firmy jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez motywowanie do zdawania egzaminów certyfikacyjnych bądź publikowania autorskich rozwiązań IT w prasie krajowej i zagranicznej.

 

  ZAUFALI NAM

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

  WIADOMOŚCI I MEDIA

XX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2016

Zaplanuj już dzisiaj wizytę na jubileuszowych XX targach w Warszawie

więcej >
 
Targi HORECA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach HORECA 2015 w Krakowie!!!!

więcej >
 
XIX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2015

Okrągła 5 rocznica dla firmy Koncept na targach EuroGastro. Przyjdź, zobacz, zyskaj.

więcej >
 
XVIII MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2014

Narzędzia do pozyskiwania klientów, interaktywne raporty i wiele innych funkcjonalności.

więcej >
 

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA

Dołącz do bazy subskrybentów

Chcesz być zawsze na czasie? Dołącz do naszej bazy subskrybentów. Pozwoli nam to informować Cię na bieżąco o najnowszych ofertach i promocjach.

Skontaktuj się z nami

KONCEPT Systemy Informatyczne s.c.
91-204 Łódź, ul. Duńska 1
Polska

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl